קליניקה לרפואה מסורתית לילדים ומבוגרים

ליווי אישי לחולי IBD בשיטה ייחודית
לפי עקרונות הרפואה הסינית

אודותיי

בתחילת שנות ה-20 שלי, בעודי מתמודדת עם מחלת הקרוהן, נחשפתי לראשונה לעולם הרפואה הסינית. אחרי שבועיים בבית החולים, החלטתי לקבוע תור למטפל בדיקור סיני – צעד ששינה את חיי. שלושה חודשים אחרי הטיפול הראשון כבר התחלתי בלימודי רפואה משלימה בקמפוס "ברושים".

ככל שהעמקתי בעולם המרתק הזה, גיליתי עד כמה הגוף שלנו שואף לריפוי עצמי; כל מה שאנחנו צריכים זה להעניק לו את הכלים והתנאים שהוא צריך – וזה מה שאני עושה בקליניקה. לאחר שהצלחתי לשקם את עצמי מתוך תהומות של כאב וסבל שליוו אותי מגיל כה צעיר, אני מאמינה שכל אחד מאיתנו יכול לשפר את איכות חייו.

בקליניקה אני פוגשת באנשים שכבר לא מתקשרים עם הגוף והנפש, וכתוצאה מכך הסבל שלהם עצום. יחד, אנחנו יוצאים לדרך במטרה להגיע לריפוי מקסימלי, תוך שילוב מנצח של כלים מעולם הרפואה המסורתית ומעולם הרפואה הקונבנציונלית.

אודות הטיפול

מטרת השיטה אותה פיתחתי היא מימוש של מלוא פוטנציאל הריפוי שקיים אצל כל אחד ואחת מאיתנו.

הטיפול מבוסס על ליווי אישי; לאחר אבחנה מעמיקה, אנו בונים תוכנית טיפולית שמורכבת מתפריט מותאם בשילוב עם דיקור סיני, צמחי מרפא וכלים נוספים. כך מתרחש תהליך של שינוי.

הקליניקה ממוקמת במרחק הליכה ממכללת קריית אונו ומרחק נסיעה קצרצר מבית החולים תל השומר.

מחירון

הסמכות

 • מטפלת מוסמכת בתזונה מסורתית

  בוגרת קורס מטפלים בתזונה מסורתית שיטת TEF

 • מטפלת מוסמכת ברפואה סינית, דיקור וצמחי מרפא סיניים

  בוגרת רפואה סינית, קמפוס ברושים, אוניברסיטת תל אביב
  השתלמות בבית החולים, גואן אן מן, בייג'ינג, סין
  חברה באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי Dipl.C.M

 • מטפלת מוסמכת בנשים עם חוסר איזון הורמונלי

  התמחות בטיפול בנשים מטעם ICCM

 • מטפלת מוסמכת במצבי חוסר איזון בבלוטת התריס

  התמחות בטיפול בבלוטת התריס מטעם ICCM

 • מטפלת מוסמכת בילדים

  התמחות בטיפול בילדים ופעוטות מטעם ICCM​

זה הזמן לעשות כיוון בצעד הנכון!
השאירו פרטים, התקשרו או שלחו וואטסאפ

מטופלים ממליצים

אובחנתי לפני כ-3 שנים במחלה כרונית קשה ומאז אני אצל מרינה מדי שבוע. מרינה מטפלת בי בדיקור, שיאצו, דמיון מודרך, ליווי תזונתי, בכלים ושיטות ייחודיים שהיא פיתחה וכמובן בליווי ותמיכה אינסופיים לאורך כל התקופה, הרבה מחוץ לשעות העבודה. לא מעט בזכותה, חזרתי לאיכות החיים שהייתה לי לפני המחלה וכיום אני ללא תרופות 🙂 ממליצה בחום לכל מי שהגוף והנפש שלו חשובים לו.

שיר בן חרות

30, יהוד
5/5

הגעתי למרינה לפני כשנה וחצי על מנת לטפל במחלת קרוהן קשה ממנה אני סובל מזה כ-10 שנים. המחלה הייתה בשלב סוער וסבלתי מאנמיה, מדדי דלקת גבוהים מאוד, כאבי בטן, שלשולים והרבה חסרים תזונתיים.

הטיפול בקליניקה של מרינה כלל מעבר מקיף על התזונה הקיימת שלי וביצוע התאמות בצורה הדרגתית על מנת לחזק את הגוף ולטפל בכל החסרים התזונתיים. בנוסף לכך כלל הטיפול גם דיקור סיני ושיאצו .

לאורך התקופה עם מרינה חל שיפור הדרגתי בסימפטומים שסבלתי מהם, עברתי לתזונה יותר מותאמת ומיטיבה למצב שלי, ולאחר כשנה הצלחתי להגיע לרמיסיה בפעם הראשונה מאז שהחלה המחלה שלי. הרמיסיה מתבטאת בשיפור ניכר בתוצאות בדיקות הדם והקלפרוטקטין שלי, הרגשה כללית טובה יותר וירידה חדה בשלשולים וכאבי בטן.

אני רוצה לציין לטובה גם את הגישה של מרינה, הטיפולים מתבצעים בצורה מאוד משתפת וחיובית עם הסתכלות הוליסטית על המטופל ומתן פתרונות פרקטיים שקל ליישם. מרינה הייתה זמינה בכל שאלה ובעיה שהייתה לי גם מעבר לביקורים בקליניקה ואני ממליץ בחום רב על הטיפול בקליניקה שלה.

נעם אונגר

40, בקעת אונו
5/5

מוכנים לצאת לתהליך? השאירו פרטים!