רפואה סינית היא שיטת טיפול מבוססת מחקר.

הגישה למטופל היא ממבט רחב והוליסטי, כל מקרה נבחן לגופו ולכל אחת מותאם טיפול אישי.

בקליניקה אני משתמשת במגוון הכלים שיש לרפואה הסינית להציע, כגון:

דיקור, שיאצו, צמחי מרפא וטיפול בתזונה סינית.

גם לך רפואה סינית יכולה לעזור?

יחד נבנה תכנית טיפול אישית.

מה שלך נשאר לעשות, זה למלא את הטופס

המטופלים שלי מספרים על החוויה שלהם

ליאורה ברזילאי ביז'אוי, גבעתיים

קצרה היריעה מלהחמיא למרינה על המקצועיות ויכולת ההכלה שלה. גילוי נאות: מרינה היא כלתי, שניסתה פעמים רבות לעזור לי כשאני סובלת במשך כארבע שנים עקב תאונת אופנוע. במשך כל התקופה ניסיתי כל טיפול קונבנציונלי ובעיקר הרבה משככי כאבים שגרמו לי להרבה צרבות, ותמיד הייתי צריכה להגדיל את המינון. הגעתי גם לטיפולים במרפאות הכאב בבית חולים וכלום!! ואז קרה הנס, פניתי למרינה לפני כמעט שנה, ומי שמכיר אותי יודע על כמה טיפולים שילמתי ונטשתי מכיוון שלא חלה שום הטבה. אבל על טיפול אצל מרינה אני לא מוותרת, וטפו טפו טפו נעלמו הכאבים והצרבות. קופת חולים זכתה, אני לא צורכת כדורים, זריקות וטיפולים המצריכים טפסי 17.

שיר בן חרות, מצפריה

אובחנתי לפני כ-3 שנים במחלה כרונית קשה ומאז אני אצל מרינה מדי שבוע. מרינה מטפלת בי בדיקור, שיאצו, דמיון מודרך, ליווי תזונתי, בכלים ושיטות ייחודיים שהיא פיתחה וכמובן בליווי ותמיכה אינסופיים לאורך כל התקופה, הרבה מחוץ לשעות העבודה. לא מעט בזכותה, חזרתי לאיכות החיים שהייתה לי לפני המחלה וכיום אני ללא תרופות 🙂 ממליצה בחום לכל מי שהגוף והנפש שלו חשובים לו.

סיגל צרפתי סרי, תל אביב

מטופל זו מערכת יחסים לכל דבר. צריך ללמוד לשחרר ולהתמסר. צריך לבטוח במגע ידיו וניסיונו של המטפל ולסמוך עליו שיביא אותך למחוז חפצך. בקיצור, עם מטפל צריך כימיה. מרינה היא מטפלת עם רגישות מדהימה, שיודעת להתאים את הטיפול למטופל.... יודעת למנן משך ועומק המגע. חוקרת ומתשאלת לגבי כמעט כל תחום, אפילו כזה שנשמע לא קשור, וללא תחושת מבוכה כלל. והאמת היא שזה כ"כ כיף שלמשהו אכפת ואתה מרגיש מעורב בטיפול. אני שוכבת במיטת הטיפולים של מרינה, מול העץ הירוק שמציץ מהחלון ונרגעת... ומודה לעצמי על הפינוק שאני זוכה לו ממרינה.

איציק סביל, ראש העין

הגעתי בגלל כאבים חזקים בגב ומוגבלות בתנועה, ממש אי יכולת להתנייד או לזוז באופן חופשי. אחרי צילום סיטי התברר שיש לי 2 בלט דיסק בחוליות בגב. קיבלתי טיפול של דיקור סיני ושיאצו ותרגילים מתיחות לעשות בבית. התחלתי באופן מידי להרגיש שיפור משמעותי במצבי וכל טיפול הרגשתי יותר טוב. לבסוף הכאבים עברו לחלוטין וחזרתי לשגרת אימונים רגילה.

"לכל בעיה יש פתרון, שאם לא כן - לא הייתה בעיה"
אלברט איינשטיין

סוגי הטיפולים שלי

דיקור-סיני

הטיפול מתבצע עם מחטים דקות מאוד. המטרה של המחט היא להזרים צ'י ברשת המרידיאנים שמכסה את גופנו. השאיפה היא לווסת ככל הניתן את זרימת הצ'י ובכך להפחית מהכאב, אי הנוחות והבעיות האחרות שאיתן מתמודד האדם בחייו.

שיאצו

שיאצו היא שיטת טיפול במגע שהתפתחה ביפן על בסיס הספרים העתיקים של הרפואה הסינית. הטיפול מתבצע בביגוד מלא, הוא נעים, מרגיע ובעל אפקט טיפולי משמעותי.

רפואה סינית לילדים

צמחי מרפא

אחת משיטות הטיפול העתיקות ביותר היא צמחי מרפא שמותאמים למטופל ולסיפטומים שלו באופן אישי. כאב ראש הוא שונה מאדם לאדם, כך גם כאבי המחזור, בעיות שינה ועוד.

תזונה סינית

המזון שלנו הוא חרב פיפיות. מצד אחד הוא כלי ריפוי עוצמתי ומהצד השני הוא כלי לפיתוח מחלות. תזונה סינית מתאימה את המזונות למטופל עפ"י האנרגטיקה של המזון והצורך של המטופל . הידעתם שמעבר לכך שהמלפפון הוא ירוק הוא גם קר ומלחלח?!

הסתקרנת,מאמינה שגם לך רפואה סינית יכולה לעזור?

יחד נבנה תכנית טיפול אישית.

מה שלך נשאר לעשות, זה למלא את הטופס.